AM Latusuunnistus 4.3.2018 Kauhajoki

AM Latusuunnistus 4.3.2018 Kauhajoki

L Ä H T Ö L I S T A

© Kauhajoen Karhu

Kilpailun sarjat: H21; H35; H40; H45; H20; H18; H50; H55; H60; D21; H65; H70; D35
; D45; D50; D55; D60; D20; H75; H80; D65; H14; D16; D14; H12; D12; H10; D10

H21 Miehet 21 vuotta A

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.00.00            H21        301  Iivari Antti            RasKu
11.01.00            H21        302  Koski Eero              YKV
11.02.00            H21        303  Lammi Aleksi            LapVi
11.03.00            H21        304  Nivukoski Juha          YKV
11.04.00            H21        305  Laasanen Lauri          LaihLu
11.05.00            H21        306  Kujala Tapio            YKV
Sarjaluettelo

H35 Miehet 35 vuotta A

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.06.00            H35        307  Lauronen Jarkko         LaihLu
11.07.00            H35        308  Koski Jussi             YKV
Sarjaluettelo

H40 Miehet 40 vuotta A

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.08.00            H40        309  Hautala Teemu           KauWi
11.09.00            H40        310  Katajamäki Reima        SuJu
Sarjaluettelo

H45 Miehet 45 vuotta A

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.10.00            H45        311  Karhunen Jukka          YKV
11.11.00            H45        312  Lyyluoma Pasi           TeuRi
11.12.00            H45        313  Ekola Juha              AlahKi
Sarjaluettelo

H20 Miehet 20 vuotta A

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.13.00            H20        314  Lähdesmäki Mikko        RaJu
Sarjaluettelo

H18 Miehet 18 vuotta A

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.14.00            H18        315  Niemi Jaakko            PoRa
11.15.00            H18        316  Kangas Juho             LapVi
Sarjaluettelo

H50 Miehet 50 vuotta A

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.16.00            H50        317  Nurmela Timo            RasKu
11.17.00            H50        318  Niemi Ismo              PoRa
11.18.00            H50        319  Laasanen Juha           LaihLu
11.19.00            H50        320  Nevala Pasi             TeuRi
Sarjaluettelo

H55 Miehet 55 vuotta A

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.20.00            H55        321  Koskela Heikki          RaJu
11.21.00            H55        322  Kirkkomäki Jarmo        KauWi
11.22.00            H55        323  Patana Pekka            LaihLu
11.23.00            H55        324  Pikkumäki Jouni         RasKu
Sarjaluettelo

H60 Miehet 60 vuotta A

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.24.00            H60        325  Tamminen Erkki          SuJu
11.25.00            H60        326  Toikkanen Ilpo          SuJu
11.26.00            H60        327  Tamminen Heikki         SuJu
11.27.00            H60        328  Mahlamäki Jari          TeuRi
11.28.00            H60        329  Pensas Esko             LaihLu
11.29.00            H60        330  Hakala Sauli            SuJu
11.30.00            H60        331  Hakomäki Juhani         LapVi
Sarjaluettelo

D21 Naiset 21 vuotta A

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.31.00            D21        332  Helander Hanna          YKV
11.32.00            D21        333  Ojala Ulla              PoRa
Sarjaluettelo

H65 Miehet 65 vuotta B

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.00.00            H65        334  Hahtola Aulis           RasKu
11.01.00            H65        335  Hemminki Martti         PoRa
11.02.00            H65        336  Nyystilä Jukka          LaihLu
11.03.00            H65        337  Majasaari Kari          SuJu
11.04.00            H65        338  Pienimäki Kari          RaJu
11.05.00            H65        339  Kalliomaa Lasse         LaihLu
11.06.00            H65        340  Rasi Teppo              RasKu
11.07.00            H65        341  Pihlaja Antti           Kristina
11.08.00            H65        342  Hakamäki Pekka          TeuRi
Sarjaluettelo

H70 Miehet 70 vuotta B

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.09.00            H70        343  Saaristo Matti          LaihLu
11.10.00            H70        344  Köykkä Jussi            RasKu
11.11.00            H70        345  Kujala Seppo            PoRa
11.12.00            H70        346  Niemelä Pentti          LaihLu
11.13.00            H70        347  Taipalus Esko           RasKe
11.14.00            H70        348  Lågland Henry           VaaSu
11.15.00            H70        349  Peltola Lasse           SuJu
11.16.00            H70        350  Hautala Olavi           RaJu
Sarjaluettelo

D35 Naiset 35 vuotta B

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.17.00            D35        351  Keski-Säntti Eija       YKV
11.18.00            D35        352  Koski Päivi             YKV
Sarjaluettelo

D45 Naiset 45 vuotta B

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.19.00            D45        353  Hautamäki Anne-Mari     RasKe
11.20.00            D45        354  Niemi Maarit            PoRa
11.21.00            D45        355  Karhunen Katri          YKV
Sarjaluettelo

D50 Naiset 50 vuotta B

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.22.00            D50        356  Ala-Kasari Outi         JalJa
11.23.00            D50        357  Erkkilä Marja           RaJu
11.24.00            D50        358  Lammi Tarja             KauWi
11.25.00            D50        359  Kontturi Liisa          YKV
Sarjaluettelo

D55 Naiset 55 vuotta B

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.26.00            D55        360  Mäkineste-Mäkelä Päivi  RasKu
11.27.00            D55        361  Katajamäki Tuija        KauWi
Sarjaluettelo

D60 Naiset 60 vuotta B

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.28.00            D60        362  Soinila Helena          TeuRi
Sarjaluettelo

D20 Naiset 20 vuotta B

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.29.00            D20        363  Kangas Emma             LapVi
Sarjaluettelo

H75 Miehet 75 vuotta C

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.36.00            H75        364  Saarimäki Jorma         VaaSu
11.37.00            H75        365  Hakala Eino             RasKe
11.38.00            H75        366  Kamila Pentti           LaihLu
Sarjaluettelo

H80 Miehet 80 vuotta C

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.39.00            H80        367  Yli-Teevahainen Kalevi  VaaSu
11.40.00            H80        368  Mäki-Lohiluoma Tuomo    RasKu
11.41.00            H80        369  Knuuttila Helge         VaaSu
Sarjaluettelo

D65 Naiset 65 vuotta C

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.42.00            D65        370  Sauru Seija             PoRa
11.43.00            D65        371  Fred Bordil             Femman
Sarjaluettelo

H14 Miehet 14 vuotta C

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.44.00            H14        372  Ekola Juuso             AlahKi
11.45.00            H14        373  Niemi Heikki            PoRa
11.46.00            H14        374  Hantula Jussi           KauWi
11.47.00            H14        375  Karhunen Juho           YKV
Sarjaluettelo

D16 Naiset 16 vuotta C

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.48.00            D16        376  Melender Emilia         RaJu
11.49.00            D16        377  Niemi Tiina             RasKe
Sarjaluettelo

D14 Naiset 14 vuotta C

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.50.00            D14        378  Vesterbacka Noora       KortJV
11.51.00            D14        379  Kankaanpää Aino         LaihLu
Sarjaluettelo

H12 Miehet 12 vuotta D

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.33.00            H12        380  Koski Hannes            LaihLu
11.34.00            H12        381  Heikka Viljami          KauKa
Sarjaluettelo

D12 Naiset 12 vuotta D

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.35.00            D12        382  Lammi Kira              KauWi
11.36.00            D12        383  Nivukoski Lotta         LapVi
Sarjaluettelo

H10 Miehet 10 vuotta D

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.37.00            H10        384  Hemminki Eemeli         RasKu
11.38.00            H10        385  Koski Juuso             YKV
Sarjaluettelo

D10 Naiset 10 vuotta D

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.39.00            D10        386  Niemi Siiri             PoRa
11.40.00            D10        387  Kankaanpää Sanni        LaihLu
11.41.00            D10        388  Korpi Sanni             PoRa
Sarjaluettelo